Author: l***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love this product, very satisfied!
Color: Pink
Price: 13kr
| Material | PS |
| Handle Material | polystyrene |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Camel |
| Type | Eyelash Brushes |
| Diameter | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Length | 17.5 cm |
| Width | 1 cm |
| Bag Size | 18*5 cm |
| SKU | sb25071020839014963 |
Author: l***i
Date:
Review: love this product, very satisfied!
Color: Pink
Author: T***J
Date:
Review: Genialllllllllllllllllllll
Color: Pink
Author: s***s
Date:
Review: practical and good quality!
Color: Pink
Author: k***a
Date:
Review: great love it so useful
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.